Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Samostatná/ý účetní, účetní Všeobecní

Samostatná/ý účetní, Účetní všeobecní. Plzeňský kraj

Oferta de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- kompletní vedení účetnictví svěřených klientů a komunikace s nimi

- zpracování přiznání DPH, silniční daně

- sestavení účetní závěrky a zpracování přiznání k dani z příjmů

- vedení mzdové agendy

- kontakt s úřady

Nabízíme:

- flexibilní pracovní dobu

- pravidelné odborné vzdělávání

- mzdu od 22.000,- Kč (hrubého) dle dosavadní praxe a její postupné zvyšování dle praxe a schopností

Požadavky:

- SŠ s maturitou v oboru ekonomika/účetnictví

- znalost práce na PC (Word, Excel)

- spolehlivost, poctivost, flexibilita

- analytické schopnosti

- schopnost dobré orientace v datech

- zájem o obor

- nadšení pro společný cíl

- dobrá komunikace

- příjemné vystupování

- vhodné i pro absolventy, chtějí-li dlouhodobě pracovat na této pozici

- praxe vítána

V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: dkhtyn.cz nebo volejte na tel.: 733 571 468.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 133 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Empleador: Daňová kancelář Zethner s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ivana Matulková, prokurista. Tel.: +420 733 571 468.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 733 571 468

Identificador de la vacante:17593200789.

Ver las 480 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.