Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Economistas > Samostalni Računovođa/samostalna Računovotkinja

SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA/SAMOSTALNA RAČUNOVOTKINJA

Vacante en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo komunikativnu osobu za rad u knjigovodstvenom servisu, spremnu na timski rad i ako ste zainteresirani za napredovanje pozivamo Vas da se prijavite za radno mjesto:

SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA (M/Ž)

Opis poslova:

  • Samostalno izvršavanje svih računovodstvenih poslova u skladu sa računovodstvenom standardima
  • Izrada i knjiženje izlaznih računa, knjiženje ulaznih računa, knjiženje izvoda i ostale dokumentacije
  • Mjesečni obračun PDV-a
  • Obračun plaće i drugih naknada uz izradu pratećeg JOPPD-a
  • Primjena računovodstvenih propisa, standarda i internih procedura
  • Kontrola računovodstvenih dokumenata
  • Poslovni platnog prometa
  • Ostali knjigovodstveni poslovi

Uvjeti:

  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Iskustvo na sličnim poslovima minimalno 5 godina
  • Dobro poznavanje računovodstvenih propisa
  • Pedantnost i ažurnost u radu
  • Usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
  • Samostalnost i proaktivnost u radu
  • znanje engleskog jezika nije uvjet
  • vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
  • Poželjno iskustvo rada u knjigovodstvenom servisu
  • karakterno odgovorna osoba koja voli imati kontrolu nad onim što radi i može samostalno odraditi posao od početka do kraja
  • osoba koja zna većinu onoga što tražimo, a sve što ne zna spremna je brzo naučiti i savladati
  • osoba koja želi raditi u prijateljskom okruženju
  • osoba kojoj je logika, organiziranost, dosljednost, temeljitost i predanost poslu temelj ostvarivanja pozitivnih rezultata zbog kojih se osjeća zadovoljno i korisno
  • osobu koja na optimističan, spontan i human način lako komunicira s ljudima
  • sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: MAX-TIM društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, proizvodnju i usluge.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.