Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Tenedores de libros > Samodzielny Księgowy/a

Trabajos en Polonia (Warminsko-Mazurskie) de Tenedores de libros

Samodzielny Księgowy/a

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Średni personel do spraw finansowych i obliczeniowych : Średni personel w zakresie rachunkowości

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi (w tym WNT, WDT, Import Usług, Import Towarów) Sprawdzanie poprawności dokumentów od strony rachunkowo-podatkowej Prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupu oraz kalkulacji CIT, Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT-8, VAT-7, VAT-UE, i innych zgodnie z przepisami podatkowymi Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych Czynny udział w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, Intrastat, Urząd Miasta) Uzgadnianie obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych Prowadzenie rejestru środków trwałych, tabel amortyzacyjnych Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - pożądane; wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - dodatkowe - inne zawody: Księgowy, staż: 3 lat - konieczne - pozostałe: Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w pełnej księgowości w biurze rachunkowym Znajomość języka angielskiego mile widziana Praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) Umiejętności analityczne Znajomość programu PROFINN będzie dodatkowym atutem Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne Oferujemy: Stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków oraz kwalifikacji Samodzielne stanowisko pracy Przyjazną atmosferę w pracy Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Iławie 1 Maja 8B Iława 14200 - wymagane dokumenty: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.

U. z 2002 r.

Nr 101, poz.

926, ze zm.) - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-Mazurskie.

Ver 250 ofertas de trabajo en "Warminsko-Mazurskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 14/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 4000.0 PLN mínimo y 5000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto: Wojciech Wierzchowski, tel.: 896495502

Ver las 854 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.