SAIMNIECIBAS STRUKTURVIENIBAS VADITAJS /DIREKTORS /PRIEKŠNIEKS

Oferta de empleo de Directores de administración y servicios en LATVIJA (Letonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes.
Vadītāji : Administratīvie vadītāji un komercdirektori : Vadītāji komercpakalpojumu un administrācijas jomā : Citur neklasificēti komercpakalpojumu un administrācijas jomas vadītāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA “Dzemdibu nams” - ir valsti lielaka un modernaka dzemdibu palidzibas un prenatalas aprupes iestade ar gandriz 70 gadus lielu pieredzi dzemdibu palidzibas un ginekologisko pakalpojumu sniegšanas joma.Lai saviem klientiem, pacientiem nodrošinatu pec iespejas augstakas kvalitates pakalpojumus, Rigas Dzemdibu nama darbiba pastavigi tiek attistita, gan rupejoties par personala kvalifikacijas uzturešanu un paaugstinašanu, gan ieviešot musdienigas tehnologijas un inovativus darba risinajumu

Fecha de inicio: 18/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Rigas Dzemdibu nams, SIA.

Dirección: Riga, Miera iela, 45.

Ver las 199 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.