Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica > Síküveggyártó Gép Kezelője

Trabajar de Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica en Hungría (Del-Alfold)

Síküveggyártó Gép Kezelője

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Üveg- és kerámiagyártó berendezések kezelői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) CE Glass Üveg-és Gépipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság Síküveggyártó gép kezelője munkatársat keres szatymazi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a hrceglass.hu e-mail címen vagy a www.ceglass.hu oldalon lehet.

Érdeklődni a 0670/684-9794-es telefonszámon. .

Juttatások:Cafeteria. , Speciális munkakörülmények:Két műszak: (de-du) 06:00-14:00 és 14:00-22:00, További információ:Várható havi bruttó kereset órabér alapján, megegyezés szerint.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 507 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 28/05/2018.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CE Glass Üveg-és Gépipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 6763 Szatymaz, II. körzet 65.

Contacto: Barna Anita

Ver las 27 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica ofertadas.