Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de pistola pulverizadora de lacado/operadora de pistola pulverizadora de lacado > Teollisuusmaalari, Veli Group Oy, Pirkkala

Teollisuusmaalari, Veli Group Oy, Pirkkala. Pirkanmaa

Trabajos de operador de pistola pulverizadora de lacado/operadora de pistola pulverizadora de lacado en Finlandia (Pirkanmaa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Barnizadores y afines › operador de pistola pulverizadora de lacado/operadora de pistola pulverizadora de lacado.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Ruiskumaalaajat ja -lakkaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme Pirkkalaan TEOLLISUUSMAALARIA. Mahdollisia työtehtäviä esim. metallikappaleiden märkämaalaus korkeapaineruiskulla, jauhemaalaus tai metalliraepuhallus. Tulevat työtehtävät valikoituvat henkilön osaamisen ja toiveiden mukaan. Työtä tehdään ma - pe kahdessa vuorossa, 40 h/ vko.

Hakijoilta toivomme aiempaa kokemusta tai koulutusta maalaamon töistä.

Reippaalle tekijälle on tarjolla pitkäaikainen työpaikka kilpailukykyisellä palkalla ja mahdollisuus siirtyä suoraan asiakasyrityksemme palkkalistoille koeajan jälkeen.

Apuvoiman työntekijöille tarjoamme:

- töitä vuosiksi eteenpäin

- reilun palkkauksen ammattiosaamisen mukaan

- laajennetun työterveyshuollon

- avustusta turvakorttien uusimisessa

Mikäli kiinnostuit, valitse seuraavista sinulle sopivin lähestymistapa:

- hae paikkaa linkin kautta http://apuvoima.likeit.fi/apply/665618

- laita vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen roope.oksanenapuvoima.com

- soita Roopelle 0400 740 818

- laita viesti tai Whatsapp numeroon 0400 740 818 niin soitan sinulle

APUVOIMA ON REKRYTOINNIN AMMATTILAINEN

Vuokraamme ja rekrytoimme motivoituneita työntekijöitä useille eri aloille. Palvelemme asiakkaitamme koko Suomen alueella.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 380 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Veli Group Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:25330e2b-9790-4736-8ea0-ec9d2e702458.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Barnizadores y afines › operador de pistola pulverizadora de lacado/operadora de pistola pulverizadora de lacado ofertadas.