Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Operadores de máquinas de coser > Ruházati Gép Kezelője és Gyártósor Mellett Dolgozó (betanított Szabó-varró Munkás)

Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó (betanított szabó-varró munkás)

Vacantes de Operadores de máquinas de coser en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de coser.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Textil-, szőrme- és bőrterméket gyártó gépek kezelői : Varrógépkezelők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Lifesaver Fejlesztő és Kutatáshasznosító Korlátolt Felelősségű Társaság Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó munkatársat keres budapest 04. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.27 - 2020.02.26, állásegyeztetés helye és módja: Fogl., 20/291-75-56.

Speciális követelmények:gyakorlat

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 572 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 26/02/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Más de 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 157000.0 HUF mínimo y 158000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Lifesaver Fejlesztő és Kutatáshasznosító Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1044 Budapest 04. ker., Váci út 40. 14. 2..

Contacto: Muszka Mária Magdolna

Teléfono: (20) 291-75-56.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de coser ofertadas.