Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Empacadores manuales > Ruční Balič V Obchodě, Ruční Baliči

Ruční balič v obchodě, Ruční baliči. Jihomoravský kraj

Trabajo de Empacadores manuales en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci ve výrobě : Ruční baliči

Descripción de la oferta de trabajo:

Uchazeč musí mít sníženou pracovní schopnost - držitel částečného invalidního důchodu! Přijmeme do trvalého zkráceného pracovního poměru na dobu neurčitou pracovníka do pozice skladník-balič ve skladě.

Jedná se o expedování a balení balíků, rovnání a udržování pořádku ve skladě.

Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, schopnost práce ve stoji.

Zkrácená pracovní doba - v pracovní dny 5,5 hodin denně.

Hrubá mzda 12.000 Kč.

Pracovní doba včetně 0,5 hod přestávky: pondělí až pátek 7:00-13:00 hod.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Životopisy a info na email: bilyemail.cz nebo tel.: 737 631 033 – Černá Hora.

Preferujeme emailem zaslané životopisy.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 261 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 12000 (CZK mensual).

Instrucciones para solicitar:

Kontaktujte zaměstnavatele podle pokynů v poznámce.

Identificador de la vacante:16905680794.

Ver las 226 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales ofertadas.