Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > Rozvoz Mražených Potravin Gastro - Praha A Okolí, řidiči Osobních A Malých Dodávkových Automobilů (kromě Taxikářů A řidičů Dopravy Nemocných A Raněných)

Rozvoz mražených potravin Gastro - Praha a okolí, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Oferta de empleo en Středočeský kraj (República Checa) de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) : Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Descripción de la oferta de trabajo:

Pro naše nové zákazníky v oblasti Gastro provozů hledáme řidiče na závoz.

Jaká bude Tvá každodenní činnost?

· rozvoz kvalitních mražených potravin k našim Gastro odběratelům

· práce s tabletem a přepravními dokumenty (kontrola)

Co od Tebe očekáváme?

· ŘP skupiny B – aktivní řidič

· potravinářský průkaz

· spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

Výhoda spolupráce:

· směnný provoz – ranní a odpolední směna

· ranní směna – (6:00 – 14:30), odpolední směna – (11:00 – 19:30)

· vhodné pro absolventy

· příjemné pracovní prostředí

· přímá komunikace se zákazníky

· zaměstnanecké benefity

· 15. dostanete vždy svou mzdu na účet

Región: Středočeský kraj.

Ver 386 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Family Market s.r.o.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Mikolášová. Tel.: +420 724 736 609. E-mail: familymarket.cz" rel="nofollow">lucie.mikolasovafamilymarket.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 736 609
  • Correo electrónico: lucie.mikolasovafamilymarket.cz

Ver las 761 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.