Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Soldadores y oxicortadores > Lokmetinātājs Metināšanā Ar Mehanizēto Iekārtu Inertās Gāzes Vidē (mig)

Vacantes de Soldadores y oxicortadores en Letonia

Lokmetinātājs Metināšanā Ar Mehanizēto Iekārtu Inertās Gāzes Vidē (mig)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores.

Traducción de la profesión: Kvalificēti strādnieki un amatnieki › Metālapstrādes, mašīnbūves un radniecīgo profesiju strādnieki › Valcētāji, skārdnieki un metāla konstrukciju montētāji, metāllējēji, metinātāji un radniecīgo profesiju strādnieki › Metinātāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Prasības:

Vēlama vidējā profesionālā izglītība vai pieredze metināšanā, organizējam apmācības, ja tādas nav;

augsta atbildības sajūta un precizitāte;

vēlme strādāt komandā.

Galvenie pienākumi:

komponentu metināšana;

darbu vizuālā kvalitātes kontrole,

Darba vietas un objekta kārtības uzturēšana;

Veiktu citus ar amatu saistītos darba pienākumus;

Mēs piedāvājam:

stabilu atalgojumu 1460-1600 EUR;

iespēju papildināt profesionālo pieredzi;

Sazināties:

Lūdzam sūtīt savu CV uz norādīto e-pastu:epuberhint.com  un mēs Jūs informēsim par atlases otro kārtu.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 15.

Empleador: UberHint SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Gaujas iela 24, Vangaži, Ropažu nov.
  • Teléfono: +371 27274251
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: epuberhint.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:240117-56.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores ofertadas.