riigieelarve osakonna nõunik. Pohja-Eesti. Estonia

Empleo de Especialistas en finanzas en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas.
Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid : Finantsspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Lisaks eelnevale on Sinu tugevusteks: • süsteemne mõtlemine ja oskus süsteeme mudelite abil kirjeldada; • (äri)protsesside mõistmine ja oskus näha seoseid protsesside sees ning vahel ja arusaamine nende infotehnoloogilisest peegeldusest; • orienteeritus toimivate lahenduste leidmisele ja valmisolek neid arusaadavalt ja täpselt selgitada nii rahandusspetsialistidele kui juhtidele; • riigi finantsarvestuse ja eelarve alaste õigusaktide tundmine. Paistad silma kui omad: • kogemust tarkvaralahenduste tellimisel või juurutamisel; • varasemat kokkupuudet SAP ERP ja BO lahendustega; • kogemust metoodikate, juhendite, tegevussuuniste koostamisel; • juriidilist kõrgharidust; • töökogemust avalikus sektoris. Riigieelarve osakonna nõuniku ülesandeks saab tegevuspõhise riigieelarve koostamiseks ja rakendamiseks vajalike metoodiliste lahenduste arendamine ja elluviimist toetavate juhendite ning õigusaktide ettevalmistamine. Nõustad eelarve koostajaid ja rakendajaid, olles neile avatud ja asjatundlikuks partneriks. Meie kolleegina on Sul võimalus: • teha huvitavat ja vastutusrikas tööd, mis muudab Eesti paremaks ja edukamaks; • areneda koos dünaamilise, toetava ja tulemustele orienteeritud meeskonnaga; • töötada vastvalminud moodsas kontorihoones Tallinna kesklinnas; • puhata 35 kalendripäeva aastas; • teha sporti ja edendada oma tervist. Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri (ühes palgasooviga) hiljemalt 15.11.2017 aadressile cvReemplazar por una arrobafin.ee. Lisainfo: Ühisosakonna personalikonsultant Kristi Räime (kristi.raimeReemplazar por una arrobafin.ee), tel 611 3768.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1221 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Räime, kristi.raimeReemplazar por una arrobafin.ee

Empresa: Rahandusministeerium.

Dirección: Suur-Ameerika tn 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Kristi Räime

Email: kristi.raimeReemplazar por una arrobafin.ee

Ver las 41 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas ofertadas.