Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Limpiadores de fachadas y deshollinadores > Revizní Technik/čka Kotlů A Komínů, Pracovníci Povrchového čištění Budov, Kominíci

Oferta de empleo de Limpiadores de fachadas y deshollinadores en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Revizní Technik/čka Kotlů A Komínů, Pracovníci Povrchového čištění Budov, Kominíci

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Limpiadores de fachadas y deshollinadores.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov : Pracovníci povrchového čištění budov, kominíci

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Ostrava

Požadavky: Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail: dzizovascomplet.cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

- Řidičský průkaz sk. B

- Práce ve výškách

- SŠ vzdělání v oboru, nebo praxe

- Zájem se přiučit novým věcem a zvýšit si dodatečně vzdělání v oboru

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení

- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

- podpora dalšího vzdělání

- samostatnou a zodpovědnou práci

- příjemné pracovní prostředí

- účast na firemních neformálních akcích

- práce po celý rok

- možnost mzdového a personálního růstu

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 247 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 22000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Hana Džižová. Tel.: +420 596 235 967. E-mail: scomplet.cz" rel="nofollow">dzizovascomplet.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 235 967
  • Correo electrónico: dzizovascomplet.cz

Identificador de la vacante:15771650787.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Limpiadores de fachadas y deshollinadores ofertadas.