REVIRNI GOZDAR IV - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija. Eslovenia

Vacantes en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Agrónomos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd : Svetovalci/svetovalke v kmetijstvu, gozdarstvu in ribištvu.

Descripción de la oferta de trabajo:
REVIRNI GOZDAR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 15 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, - IZDELOVANJE GOZDNOGOJITVENIH NAČRTOV, - IZBIRANJE DREVJA ZA POSEK, DOLOČANJE IN PREVZEMANJE GOJITVENIH IN VARSTVENIH DEL TER VODENJE UPRAVNIH POSTOPKOV V TEJ ZVEZI, - SODELOVANJE Z LASTNIKI GOZDOV IN DRUGIMI, - TRASIRANJE VLAK. , - zahtevana izobrazba – raven in vrsta: 16101 ali 16102 gozdarske smeri, - zahtevane delovne izkušnje: 36 mesecev v gozdarstvu, - zahtevana funkcionalna znanja: strokovni izpit, vozniški izpit B kategorije, strokovni izpit iz upravnega postopka oziroma preizkus znanja o upravnem postopku, kot je vsebinsko zajet v strokovnem izpitu, preizkus znanja iz prekrškovnega postopka (zaposleni ga mora opraviti po napotitvi na izpit), - posebne psihofizične zahteve: organizacijske sposobnosti, splošna telesna pripravljenost, samoiniciativnost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 165 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Zavod za gozdove Slovenije.

Dirección: Večna pot 2 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: VIDMAR CIRILA

Email: oenovomestoReemplazar por una arrobazgs.si

Teléfono: 07 39 42 550.

Ver las 72 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines ofertadas.