Rejestratorka medyczna. Kujawsko-Pomorskie. Polonia

Ofertas en Kujawsko-Pomorskie (Polonia) de Recepcionistas (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas (general).
Pracownicy biurowi : Pracownicy obsługi klienta : Pracownicy do spraw informowania klientów : Recepcjoniści (ogólni).

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - rejestrowanie i obsługa pacjentów - prowadzenie kalendarzy lekarzy - kontakt z lekarzami - dbanie o zaopatrzenie gabinetów Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - pożądane; średnie zawodowe - pożądane - pozostałe: Wykształcenie min. średnie lub techniczne. Mile widziany język angielski. Obsługa urządzeń biurowych. Komunikatywność. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Toruńska 147 Bydgoszcz 85950 - wymagane dokumenty: Oferta w ramach przyznawania refundacji części kosztów poniesionych z tytułu wynagrodzenia oraz składek na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrobotnego do 30 r.ż. Skierowane mogą zostać osoby bezrobotne, objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a (i) posiadające meldunek stały lub tymczasowy na terenie Bydgoszczy lub Powiatu Bydgoskiego; Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem do zatrudnienia osoby do 30 roku życia ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Kujawsko-Pomorskie.

Ver 276 ofertas de trabajo en "Kujawsko-Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 09/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2000.0 PLN mínimo y 2000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Sylwia Serafin, tel.: 0000000

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas (general) ofertadas.