Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes > Referenti Evidence Obyvatel, Občanských Průkazů A Cestovních Dokladů, úředníci Jinde Neuvedení

Empleos de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes en Středočeský kraj (República Checa)

Referenti Evidence Obyvatel, Občanských Průkazů A Cestovních Dokladů, úředníci Jinde Neuvedení

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.

Úředníci : Ostatní úředníci : Ostatní úředníci : Úředníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Městský úřad požaduje splnění následujících podmínek: ukončené minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Dále požadujeme: vítána zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku EO,OP a CD, řidičské oprávnění pro skupinu "B", samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, výhodou je: praxe ve státní správě a samosprávě na obdobných pracovních pozicích, vysoké pracovní nasazení, uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, internet.

Všechny bližší informace (předpoklady, požadavky) k obsazení tohoto pracovního místa jsou zveřejněny ve vyhlášeném výběrovém řízení.

Přihlášku s dalšími požadovanými dokumenty uchazeči doručí na adresu: Městský úřad Kutná Hora, oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora do 7.8.2018 včetně poštou nebo osobně v obálce na podatelnu Městského úřadu Kutná Hora.

Obálku označí: "Neotvírat Výběrové řízení na pracovní pozici referent evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů MěÚ Kutná Hora".

Každý uchazeč bude písemně vyrozuměn.

Stručný popis pracovní činnosti: Výkon přenesené působnosti na úseku evidence obyvatel - přihlášení a odhlášení trvalého pobytu občanů, občanských průkazů - příjem žádostí o OP a výdej hotových OP, cestovní doklady - příjem žádostí o CD a výdej hotových CD.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.

Región: Středočeský kraj.

Ver 338 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17360 mínimo y 26110 máximo (CZK mensual).

Empleador: Město Kutná Hora.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ivana Pospíšilová, zástupce vedoucího odboru. Tel.: +420 327 710 335. E-mail: pospisilovaimu.kutnahora.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 327 710 335
  • Correo electrónico: pospisilovaimu.kutnahora.cz

Identificador de la vacante:14767240716.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.