Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Referent Za Upravne Zadeve - M/ž

REFERENT ZA UPRAVNE ZADEVE - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, -SAMOSTOJNA PRIPRAVA IN SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU  SISTEMSKIH REŠITEV, PREDPISOV OBČINE  IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

-SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV S PODROČJA SPLOŠNIH ZADEV,

-SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NALOGU ALI POOBLASTILU ŽUPANA ALI DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE,

-OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI.

, -opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka. Prijave pošljite v zaprti ovojnici z oznako »za javni razpis« in navedbo delovnega mesta., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: OBČINA BOHINJ, Triglavska cesta 35 , 4264 BOHINJSKA BISTRICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SODJA MIROSLAV
Contact Phone: 04 577 01 17
Contact Email: miro.sodjaobcina.bohinj.si

Identificador de la vacante:NL46695.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.