Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Economistas > Referent Za Tujce (ruščina In Angleščina) - M/ž

REFERENT ZA TUJCE (RUŠČINA IN ANGLEŠČINA) - M/Ž

Contratación en Eslovenia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, - IZPOLNJEVANJE VLOG ZA PRIDOBITEV DOVOLJENJ IN LICENC ZA TUJCE IN UREJANJE POSTOPKOV NA URADIH,

- UREJANJE DOKUMENTACIJE,

- SVETOVANJE GLEDE POSTOPKOV POSLOVNE MIGRACIJE,

- PRIDOBIVANJE TUJIH (ANGLEŠKO, RUSKO TER SRBSKO GOVOREČIH) STRANK,

- KOMUNIKACIJA S TUJIMI STRANKAMI,

- TRŽENJE STORITEV PODJETJA,

- PISANJE IN PREVAJANE ČLANKOV V ANGLEŠČINI IN RUŠČINI,

- OBJAVE IN KOMUNIKACIJA S STRANKAMI PREKO SOCIALNIH OMREŽJIH ANGLEŠČINI IN RUŠČINI.

, - vsaj VI. stopnjo izobrazbe, - odlično znanje slovenščine, ruščine in angleščine, - zaželeno dobro znanje srbščine in hrvaščine, - tri leta delovnih izkušenj na področju trženja ali administracije, - tržno naravnanost, - dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti, - poznavanje podjetništva in podjetniškega okolja  - usmerjenost k rezultatom in ciljem, - hitrost in odzivnost, - pozitiven odnos do sprememb, - sposobnost timskega dela. Prosimo vas, da prijave z življenjepisom in predstavitvenim pismom pošljete na naslov: zaposlitevdata.si do 28.2.2021. V zadevi elektronskega sporočila navedite Referent za tujce (ruščina, angleščina)., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: DATA, poslovne storitve, d.o.o., DUNAJSKA CESTA 136, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BUDNA EVAČIČ VANJA
Contact Phone: 01 7776 289
Contact Email: zaposlitevdata.si

Identificador de la vacante:NZ45319.

Ver las 184 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.