Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > »referent« V Službi Za Mestne četrti In Krajevne Skupnosti V Sekretariatu Za Splošne Zadeve - M/ž

»REFERENT« V SLUŽBI ZA MESTNE ČETRTI IN KRAJEVNE SKUPNOSTI V SEKRETARIATU ZA SPLOŠNE ZADEVE - M/Ž

Vacantes de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPRAVLJANJE ORGANIZACIJSKIH IN STROKOVNIH NALOG ZA DELOVANJE MESTNIH ČETRTI IN KRAJEVNIH SKUPNOSTI V SKLADU Z ODLOKOM O MESTNIH ČETRTIH IN KRAJEVNIH SKUPNOSTIH (PREDVSEM PRIPRAVA GRADIV, PISANJE ZAPISNIKOV), REALIZIRANJE SPREJETIH SKLEPOV, ORGANIZIRANJE PRIREDITEV IN SREČANJ, POMOČ DRUŠTVOM IN DRUGIM SUBJEKTOM PRI IZVAJANJU NJIHOVIH DEJAVNOSTI, IZVAJANJE NALOG V ZVEZI Z UPORABO PROSTOROV, V KATERIH DELUJEJO), SPREMLJANJE, POSREDOVANJE IN USKLAJEVANJE PREDLOGOV IN POBUD PREBIVALCEV IN ORGANOV MESTNIH ČETRTI IN KRAJEVNIH SKUPNOSTI TER NJIHOVO POSREDOVANJE PRISTOJNIM ORGANOM IN SLUŽBAM, REŠEVANJE POBUD IN PREDLOGOV PREBIVALCEV IN ORGANOV MESTNIH ČETRTI IN KRAJEVNIH SKUPNOSTI, OPRAVLJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH NALOG, IZVAJANJE NALOG V ZVEZI S POKOPALIŠČI, KI SO V UPRAVLJANJU (PREDVSEM VODENJE DOKUMENTACIJE). , OBVEZNO: celotno besedilo javnega natečaja je objavljeno na spletni strani "www.maribor.si"; in zajema navedbo vseh pogojev, ki jih morajo izpolnjevati kandidati ter druge informacije o delovnem mestu, načinu prijave in izjavah, ki jih je potrebno priložiti.Zaželeno je, da prijava vsebuje tudi življenjepis, kjer kandidat poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil.

Kandidat naj v prijavi navede tudi elektronski naslov, na katerem je dosegljiv, za lažje kontaktiranje med postopkom javnega natečaja., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 1004 (EUR mensual).

Empleador: MESTNA OBČINA MARIBOR, Ulica heroja Staneta 1 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HERNAH KAJBIČ NINA
Contact Phone: 02 2201 340
Contact Email: mestna.obcinamaribor.si

Identificador de la vacante:NP91529.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.