Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos > Referent Za Registracije In Zavarovanja - M/ž

REFERENT ZA REGISTRACIJE IN ZAVAROVANJA - M/Ž. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia de Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Referenti/referentke za koncesije, dovoljenja ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA REGISTRACIJO MOTORNIH VOZIL, poskusno delo , Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE UPRAVNIH POSTOPKOV PRI

  REGISTRACIJI MOTORNIH IN PRIKLOPNIH

VOZIL V SKLADU S PREDPISI;

SKLEPANJE AVTOMOBILSKIH ZAVAROVANJ; IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z

  USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI S

  STRANI NADREJENEGA.

, DRUGI POGOJI: opravljen izpit iz ZUP; preizkus znanja za referenta s pooblastilom; zaželen izpit za zavarovalnega zastopnika; nekaznovanost;  poznavanje zakonodaje s svojega  področja dela.  PRIČAKUJEMO:  vestno izvajanje dodeljenih nalog, razumevanje potreb strank,  razumevanje tehnične dokumentacije, sooblikovanje in sodelovanje v delovnih procesih z namenom večje učinkovitosti., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: TIB STORITVE D.O.O., ŠERCERJEVA CESTA 17, 6250 ILIRSKA BISTRICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠTEFANČIČ DAMIJAN
Contact Email: infotib-storitve.si

Identificador de la vacante:NT36743.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de servicios de expedición de licencias y permisos ofertadas.