Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > empleado de contabilidad/empleada de contabilidad > Referent V Računovodstvu - M/ž

REFERENT V RAČUNOVODSTVU - M/Ž. Goriška. Eslovenia

Contratación en Eslovenia (Goriška) de empleado de contabilidad/empleada de contabilidad

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd › Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah ipd › Uradniki/uradnice v računovodstvu in knjigovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

URADNIK V RAČUNOVODSTVU, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - IZVAJANJE IN KONTROLA OBRAČUNA DDV-JA

- VODENJE, KONTROLA IN KOORDINACIJA KNJIŽB GLAVNE KNJIGE

- SODELOVANJE PRI IZDELAVI LETNIH IN MESEČNIH BILANC, MESEČNEGA OBRAČUNA POSLOVNIH REZULTATOV, STATISTIČNIH POROČIL IN ANALIZ ZA POTREBE POSLOVODSTVA IN JAVNIH INSTITUCIJ

- SPREMLJANJE PLAČIL IN IZTERJAVA ZAPADLIH IN DRUGIH OBVEZNOSTI KUPCEV

- IZVRŠEVANJE PLAČILNEGA PROMETA IN SPREMLJANJE OBVEZNOSTI DO DOBAVITELJEV

- DOGOVARJANJE S POSLOVNIMI PARTNERJI (BANKE, ZAVAROVALNICE, REVIZIJSKE DRUŽBE), Od kandidata/-ke pričakujemo dobro poznavanje SRS ter računovodske, davčne in finančne zakonodaje, komunikativnost, odgovornost, natančnost, organiziranost na delovnem mestu ter sposobnost prilagajanja različnim zahtevam delovnega mesta. Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati/-ke z delovnimi izkušnjami s področja ekonomije, računovodstva in financ. IZBRANEMU KANDIDATU/-KI NUDIMO ZAPOSLITEV ZA NEDOLOČEN ČAS S 3 MESEČNO POSKUSNO DOBO, ENOIZMENSKO DELO. ZAGOTAVLJAMO REDNO MESEČNO PLAČILO IN STIMULATIVNO NAGRAJEVANJE ZA USPEŠNO DELO., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Empleador: SOŠKO GOZDNO GOSPODARSTVO TOLMIN d.o.o., Vipavska cesta 2 C, 5270 AJDOVŠČINA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: D.URŠIČ VESNA
Contact Email: vesna.despotovicsgg-tolmin.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF88723.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad ofertadas.