Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales en derecho > Referent - Právní Auditor Oddělení Metodiky Právního Auditu Odboru Majetkové Metodiky, Ostatní Specialisté V Oblasti Práva A Příbuzných Oblastech Jinde Neuvedení

Oferta en República Checa (Hlavní město Praha) de Profesionales en derecho

Referent - Právní Auditor Oddělení Metodiky Právního Auditu Odboru Majetkové Metodiky, Ostatní Specialisté V Oblasti Práva A Příbuzných Oblastech Jinde Neuvedení

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

požadavky:

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo

praxe v oblasti majetkoprávní problematiky výhodou

znalost práce s informačním systémem eKLEP výhodou

znalost právních předpisů vztahujících se k činnosti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (např. zákona č. 219/2000 Sb., zákona č. 201/2002 Sb., aj.)

samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost

praxe ve veřejné správě výhodou

státní občanství ČR, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru

trestní bezúhonnost

splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.

charak. místa:

zabezpečuje metodiku v oblasti právního auditu

zpracovává vzorové smlouvy s ohledem na aktuální vývoj legislativy a judikatury

metodicky řídí a koordinuje oblast uzavírání smluv a tvorbu smluvních dokumentů (standardů) vztahujících se k hospodaření a nakládání s majetkem státu

podílí se na zpracování vnitřních předpisů vztahujících se k hospodaření a nakládání s majetkem státu

zpracovává právní stanoviska a vyjádření pro potřeby GŘ a náměstků

zpracovává právní stanoviska (s výjimkou § 13 zákona o č. 201/2002 Sb.) pro organizační složky státu, státní organizace, kraje a obce, případně další právnické osoby

Región: Hlavní město Praha.

Ver 545 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23270 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Martina Agyagosová. Tel.: +420 225 776 686. E-mail: uzsvm.cz" rel="nofollow">podatelnauzsvm.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 225 776 686
  • Correo electrónico: podatelnauzsvm.cz

Identificador de la vacante:16775850756.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.