Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Referent V Oddelku Za Upravno Notranje Zadeve (šifra Dm 15) - M/ž

Empleos de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Referent V Oddelku Za Upravno Notranje Zadeve (šifra Dm 15) - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV NA PRVI STOPNJI S PODROČJA UPRAVNO NOTRANJIH ZADEV; IZDAJANJE ODLOČB NA PREDPISANIH OBRAZCIH NA PRVI STOPNJI; VODENJE REGISTRA STALNEGA PREBIVALSTVA, REGISTRA E-TUJCEV IN REGISTRA MRVL; OPRAVLJANJE DEJANJ V ZVEZI Z IZDAJANJEM POTRDIL IZ ENOSTAVNIH EVIDENC; OPRAVLJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH NALOG; OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI NADREJENEGA.

, Zaželeno je, da kandidat pozna področje dela upravne enote, posebej postopke s področja upravno notranjih zadev (vozniška dovoljenja, registracija vozil) ter ravnanje z dokumentarnim gradivom in program Lotus Notes. Delo referenta obsega pretežno poslovanje s strankami.  PODROBNOSTI o prostem delovnem mestu, OBVEZNE IZJAVE k PRIJAVI in ostali RAZPISNI POGOJI so objavljeni na osrednjem spletnem mestu državne uprave Republike Slovenije https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/  Kandidati vložijo prijavo z zahtevanimi izjavami v roku 8 dni po objavi v pisni obliki na naslov: - Upravna enota Grosuplje, Taborska cesta 1, 1290 Grosuplje (v ovojnici z označbo "javni natečaj - referent") ali - ue.grosupljegov.si (veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom). V izbirni postopek se bodo uvrstile popolne in pravočasno prispele prijave kandidatov, ki izpolnjujejo vse objavljene pogoje.  Osnovna plača delovnega mesta referent III znaša 1.003,54 eur bruto (22. plačni razred).,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: REPUBLIKA SLOVENIJA UPRAVNA ENOTA GROSUPLJE, Taborska cesta 1 , 1290 GROSUPLJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HROVAT KLAVDIJA
Contact Phone: 01 78 10 900
Contact Email: ue.grosupljegov.si

Identificador de la vacante:NP95932.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.