Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Referent V Oddelku Za Upravne Notranje Zadeve - M/ž

REFERENT V ODDELKU ZA UPRAVNE NOTRANJE ZADEVE - M/Ž

Ofertas de trabajo en Eslovenia de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20, VODENJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV NA PRVI STOPNJI,  IZDAJANJE ODLOČB NA PREDPISANIH OBRAZCIH NA PRVI STOPNJI, OPRAVLJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH NALOG, OPRAVLJANJE DEJANJ V ZVEZI Z IZDAJANJEM POTRDIL IZ ENOSTAVNIH EVIDENC, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI., Vsi pogoji za zasedbo navedenega delovnega mesta so objavljeni na spletni strani Ministrstva za javno upravo (http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/).

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki na priloženem obrazcu Vloga za zaposlitev, ki je na zgoraj navedeni spletni strani., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 500 (EUR mensual).

Empleador: REPUBLIKA SLOVENIJA UPRAVNA ENOTA TOLMIN, Tumov drevored 4 , 5220 TOLMIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KACIN NATAŠA
Contact Phone: 05 38 00 812
Contact Email: natasa.kacingov.si

Identificador de la vacante:NM09477.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.