Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes > Referent/ka Odboru Výstavby A územního Plánování, Ostatní úředníci Jinde Neuvedení

Referent/ka odboru výstavby a územního plánování, Ostatní úředníci jinde neuvedení

Demanda en República Checa (Plzeňský kraj) de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.

Úředníci : Ostatní úředníci : Ostatní úředníci : Úředníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň: výkon agendy stavebního úřadu Požadavky:SŠ nebo VŠ stavebního směru (§ 13a odst.

2 zákona č.

183/2006 Sb., zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů) Další požadavky: znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost a odpovědnost, dobré komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič/ka Výhodou: zvláštní odborná způsobilost, praxe v oboru, autorizace v oboru Nabízíme: stravenky, sociální fond, osobní příplatek Termín nástupu: dle dohody Náležitosti přihlášky: Přihláška musí obsahovat dle § 7, odst.

4 zákona: název výběrového řízení, jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonické spojení, e-mail, číslo občanského průkazu, datum a podpis, datum možného nástupu.

K přihlášce se připojí následující doklady dle § 6, odst.

4 zákona: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání Přihláška musí navíc obsahovat prohlášení uchazeče o tom, že souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v přihlášce pro potřeby výběrového řízení.

Lhůta pro podání přihlášky je do 11.5.2018 na adresu Město Horšovský Týn, kancelář starosty, náměstí Republiky 52, 34601 Horšovský Týn v uzavřené obálce označené "Výběrové řízení - Referent/ka odboru výstavby a územního plánování - stavební řád".

Více informací k výběrovému řízení na internetových stránkách města Horšovský Týn. , Jiné výhody - sociální fond, osobní příplatek

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 237 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 17360.0 CZK mínimo y 28320.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto: Ing. Eva Princlová

Empresa: Město Horšovský Týn.

Contacto: Ing. Eva Princlová

Email: e.princlovaReemplazar por una arrobamuht.cz

Teléfono: +420 379 415 117.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.