referent/ka v odboru Hospodaření s majetkem státu, oddělení Hospodaření s majetkem v účetnictví II, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Vacante en República Checa (Jihomoravský kraj) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Požadované dovednosti VŠ vzdělání v oboru právo znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, základní orientace v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost zkušenosti se správou majetku výhodou zkušenosti ve státní správě výhodou splnění ustanovení § 17 odst.2 a odst.3 zákona č. 201/2002 SB. výpis z rejstříku trestů doložený při nástupu státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru komplexní zajišťování správy majetku státu (nabývání, pronájmu, prodeje a jiných forem dispozice s tímto majetkem) vedení evidence majetku státu, se kterým je dle § 9, 10 a 11 zák. č. 219/2000 Sb. Úřad příslušný hospodařit příprava podkladů pro nakládání s majetkem státu kontrola včasnosti, úplnosti a správnosti úhrady pohledávek a včasné provádění nezbytných úkonů k jejich vymožení inventarizace majetku Strukturovaný životopis s podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: radomira.ondraskovaReemplazar por una arrobauzsvm.cz Upozornění: 1. Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení. 2. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 15780.0 CZK mínimo y 23730.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Radomíra Ondrášková

Empresa: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

Contacto: Radomíra Ondrášková

Email: radomira.ondraskovaReemplazar por una arrobauzsvm.cz

Ver las 433 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.