Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Agentes de servicios comerciales > Referent/ka Obchodní Služby, Obchodní Referenti

Referent/ka obchodní služby, Obchodní referenti

Contratación de Agentes de servicios comerciales en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Keltičkova 1906/46, Slezská Ostrava

Předem volat a domluvit si schůzku na č. 731 404 066.

Náplň práce:

Komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky, akvizice nových trhů a nových partnerů v Ruské federaci, pravidelné  zahraniční služební cesty do Ruské Federace a EU, komunikace s technickými odděleními zákazníků, vyhledávání nových obchodních případů, příprava nabídek pro zákazníky, včetně technických dat a finančních podmínek v jazyce ruském, anglickém a německém, příprava podkladů pro prezentaci v ruském,  anglickém a německém jazyce, reporting; vyjednávání se zákazníky, uzavírání smluv v jazyce ruském, anglickém, německém.

Požadavky:

VŠ  vzdělání;  znalost  jazyků  ruského, anglického, německého, jazykové znalosti technického směru ve všech požadovaných jazycích, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost. Odborná znalost aplikačních SW  (MS Excel, MS Word a MS PowerPoint aj.);

Řidičský průkaz - sk.B.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 254 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: OST - WEST METALL, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Ilja Vlasjuk. Tel.: +420 731 404 066. E-mail: gmail.com" rel="nofollow">ostwestostrava1gmail.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 731 404 066
  • Correo electrónico: ostwestostrava1gmail.com

Identificador de la vacante:14227710711.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.