Oferta de Secretarios administrativos y ejecutivos en Hlavní město Praha (República Checa)

Referent Majetkové Správy, Odborní Pracovníci Hospodářské Správy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: 28. pluku 1533/29b, 100 00 Praha 10 - Vršovice Požadujeme: státní občanství ČR, velmi dobrá znalost výpočetní techniky, praxe ve správě majetku státu výhodou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační vlastnosti, trestní a morální bezúhonnost Nabízíme: - jistota stabilního zaměstnání - 5 týdnů dovolené - 5 dnů indispozičního volna k dovolené navíc - příjemné pracovní prostředí - stravenky - možnost osobního rozvoje a profesního růstu - příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce K přihlášce k účasti ve VŘ přiložte: - strukturovaný profesní životopis - prohlášení dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů Náplň práce: - sledování a vyhodnocování technického stavu majetku - zajišťování evidence majetku, spolupráce s účtárnou soudu - zajišťování oprav a údržby vnitřního vybavení a ostatního majetku - dohled a kontrola dodavatelů - zajišťování nákupu kancelářského a ostatního materiálu - vedení skladového hospodářství - vedení evidence a provádění inventarizace majetku - zástup informatika soudu V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na e-mailovou adresu: lbernatReemplazar por una arrobaosoud.pha9.justice.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 16000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
JUDr. Lukáš Bernat, personalista

Empresa: Obvodní soud pro Prahu 9.

Contacto: JUDr. Lukáš Bernat, personalista

Email: lbernatReemplazar por una arrobaosoud.pha9.justice.cz

Teléfono: +420 251 443 243.

Ver las 527 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.