Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Referent - M/ž

Demanda de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Referent - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -IZVAJANJE ORGANIZACIJSKIH IN ADMINISTRATIVNIH NALOG ZA POTREBE ČETRTNIH IN VAŠKIH SKUPNOSTI

- IZVAJANJE NALOG S PODROČJA VRTIČKARSTVA

- VODENJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV NA PRVI STOPNJI

- PLANIRANJE PRORAČUNSKIH SREDSTEV IN SPREMLJANJE REALIZACIJE PORABE S PODROČJA DELA

- OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI S PODROČJA DELA ORGANIZACIJSKE ENOTE

- DRUGE NALOGE PO ODREDBI.

, DRUGI POGOJI ZA ZASEDBO: 1.državljanstvo RS 2. nekaznovanost 3. strokovni izpit zup 4. usposabljanje za imenovanje v naziv   5. znanje uradnega (slo) jezika Za podrobnosti glede načina prijave in dokazovanja pogojev  glej objavo JAVNEGA NATEČAJA na spletni strani MO Slovenj Gradec: www.slovenjgradec.si, deljen delovni čas

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 1004 (EUR mensual).

Empleador: MESTNA OBČINA SLOVENJ GRADEC, Šolska ulica 5 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JEROMEL TANJA
Contact Phone: 0038651320994
Contact Email: zaposlitevslovenjgradec.si

Identificador de la vacante:NR29888.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.