Referent / ka logistiky, Specialisté v oblasti logistiky

Vacante en República Checa (Zlínský kraj) de Ingenieros industriales y de producción

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Co vás čeká? * Komunikace s dodavateli a zákazníky * Zpracování logistických reklamací * Optimalizace balení * Vystavování dodacích listů, evidence dodacích listů * Vedení, kontrola a odsouhlasení obalových kont Jaké znalosti a dovednosti potřebujete? * Středoškolské vzdělání s maturitou * Aktivní znalost německého jazyka – každodenní používání * Znalost anglického jazyka výhodou * Praxe v komunikaci se zahraničními firmami * Vysoká míra samostatnosti * Znalost práce s programy MS Office na uživatelské úrovni * Řidičský průkaz skupiny B Co Vám můžeme nabídnout? * Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní společnosti * Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj * Jazykové kurzy na pracovišti zdarma * Roční odměny, 5 týdnů dovolené * Poukázky na volnočasové aktivity Unišek+, příspěvek na firemní stravování * Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 228 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 12/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 23000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Magda Svobodová

Empresa: WOCO STV s.r.o..

Contacto: Magda Svobodová

Email: msvobodovaReemplazar por una arrobacz.wocogroup.com

Teléfono: +420 577 572 245,775 277 565.

Ver las 319 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.