referent (Ida-Harju kriminaalhooldusosakond). Pohja-Eesti

Trabajar de Personal de apoyo administrativo en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo.
Ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
ootame sind kandideerima, kui: • Sul on keskharidus • Sa oskad eesti keelt kõrgtasemel ning valdad vene keelt suhtlustasandil; • Sa oled kõrge moraalitunnetuse ja laitmatu minevikuga; • Sa oled täpne ja korrektne, iseseisev oma töös; • Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendus- ja suhtlemisoskus; • Sul on arvuti kasutamise oskus ning valmisolek kasutada kaasaegseid digilahendusi; • Sa oled kohusetundlik, usaldusväärne ja orienteeritud meeskonnatööleTöökoha põhieesmärgiks on saabuvate ja väljuvate dokumentide registreerimine ja edastamine, kannete tegemine Kriminaalhoolduse infosüsteemi ning vastamine infopäringutele oma pädevuse piires. Töökoht asub Tartu mnt 85.• töötasu 710 eurot kuus (bruto) • haigushüvitist teise ja kolmanda haiguspäeva eest • huvitavat tööd • arenemis- ja koolitusvõimalusi • 35 päeva puhkustKasuks tuleb: • sekretäritöö kogemus või erialane haridus; • eelnev töökogemus avalik-õiguslikus organisatsioonis

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 922 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 19/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) ,ruso: (bueno) .

Salario: mínimo 710.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Geir Rindla, geir.rindlaReemplazar por una arrobajust.ee, 612 7622

Empresa: Tallinna Vangla.

Dirección: Tartu mnt 85, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Geir Rindla

Email: geir.rindlaReemplazar por una arrobajust.ee

Teléfono: 612 7622.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo ofertadas.