Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Tenedores de libros > Voditelj /voditeljica Ustrojstvene Jedinice 4 (interni Naziv: Voditelj Odjeljka Za Praćenje Projekata I Programa)

VODITELJ /VODITELJICA USTROJSTVENE JEDINICE 4 (INTERNI NAZIV: VODITELJ ODJELJKA ZA PRAĆENJE PROJEKATA I PROGRAMA)

Trabajar en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U SPLITU

raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

Voditelj ustrojstvene jedinice 4 (interni naziv: Voditelj odjeljka za praćenje projekata i programa) 1 izvršitelj/ica u punom radnom vremenu, na neodređeno vrijeme

Uvjeti:

  • završen specijalistički diplomski stručni studij, sveučilišni dodiplomski studij, preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja ekonomije (uz odgovarajuću primjenu odredbi Zakona o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti „Narodne novine“ broj 119/22)
  • najmanje 4 (četiri) godine radnog iskustva
  • najmanje 2 (dvije) godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
  • komunikativnost, profesionalnost i visoka razina samostalnosti u radu
  • poznavanje rada na osobnom računalu
  • znanje engleskog jezika

Opis radnog mjesta:

  • organizira i usklađuje rad Odjeljka za praćenje projekata i programa
  • koordinira sve aktivnosti na poslovima financija i računovodstva projekata i programa na Sveučilištu
  • izrađuje prijedloge godišnjih i višegodišnjih financijskih planova projekata i programa na Sveučilištu kao sastavnog dijela financijskog plana Sveučilišta te ih dostavlja Odjelu za financije i računovodstvo
  • izrađuje prijedloge godišnjih i višegodišnjih planova nabave, kao i rebalans plana nabave svih projekata i programa te ih dostavlja odjelu za nabavu
  • prati i kontrolira izvršenje financijskih planova projekata i programa na Sveučilištu
  • analizira financijske izvještaje po projektima i programima te izrađuje preglede godišnjih financijskih izvještaja projekata i programa na Sveučilištu
  • likvidira sve dokumente vezane za projekte i programe te potpisom ovjerava istinitost i pravovaljanost istih na projektu i programu
  • određuje izvor financiranja i poslovnu šifru projekata i programa
  • sastavlja izvješća o stanju sredstava na projektima i programima te odgovara za točno i ažurno vođenje sredstava
  • sastavlja posebna financijska izvješća po potrebi i na zahtjev voditelja projekta i programa
  • prati i kontrolira obračun plaća i drugih primanja zaposlenika projekata i programa na Sveučilištu
  • prati i kontrolira obračun naknada za rad vanjskih suradnika na projektima i programima na Sveučilištu
  • prati i kontrolira poslove s područja financijskog i materijalnog knjigovodstva projekata i programa na Sveučilištu
  • kontrolira i odobrava plaćanja projekata i programa na Sveučilištu
  • prati i kontrolira unos u knjigu osnovnih sredstava i sitnog inventara projekata i programa na Sveučilištu
  • surađuje s uredom za projekte i voditeljima projekata i programa na Sveučilištu oko svih financijskih pitanja projekata i programa
  • obavlja i druge poslove po nalogu rektora, nadležnog prorektora, glavnog tajnika i neposrednog rukovoditelja

Probni rad: u trajanju od 6 mjeseci

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

  • životopis
  • presliku osobne iskaznice i domovnice
  • presliku diplome
  • dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, presliku radne knjižice ili drugu odgovarajuću potvrdu)
  • dokaz o znanju engleskog jezika (presliku indeksa, svjedodžbe srednje škole, uvjerenja ili odgovarajuće potvrde)
  • dokaz o znanju rada na računalu (presliku indeksa, svjedodžbe srednje škole, uvjerenja ili odgovarajuće potvrde)
  • druge odgovarajuće potvrde

Za kandidate prijavljene na natječaj, a koji ispunjavaju formalne uvjete može se provesti provjera znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta i/ili intervju.

U slučaju provedbe navedenih provjera kandidati su im obvezni pristupiti, a u protivnom će se smatrati da su odustali od prijave na natječaj.

Osoba koja nije podnijela pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Sveučilište u Splitu može koristiti, prikupljati i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno člancima 13. i 14. Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i zakonskim propisima.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge na način kako je navedeno u natječaju.

Pravo podnošenja prijave na natječaj imaju ravnopravno osobe oba spola.

Kandidati koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze koje posebni propisi određuju za ostvarivanje tog prava. Takvi kandidati ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji isti mogu vidjeti na web adresi Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/

Prijave se predaju u roku od 8 (osam) dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“ na adresu: Sveučilište u Splitu, Ruđera Boškovića 31, 21000 Split, s naznakom: „Natječaj za radno mjesto: Voditelj ustrojstvene jedinice 4 (interni naziv: Voditelj odjeljka za praćenje projekata i programa)

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke o izboru

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 4 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U SPLITU.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ruđera Boškoviće 31, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486729.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.