Contrato de Secretarios administrativos y ejecutivos en Jihočeský kraj (República Checa)

Referent Controllingu, Ostatní Odborní Pracovníci V Administrativě A Správě Organizace

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:
POŽADAVKY: praxe a znalosti controllingu výhodou, znalosti IS SAP výhodou, orientace v MS EXCEL minimálně na úrovni kontingenčních tabulek a základních excelovských funkcí, MS WORD, MS ACCESS, zákl. znalosti účetnictví a účtování, komunikativní znalost NJ nebo AJ není podmínkou, řidičský průkaz skup. B, komunikativnost, flexibilita, organizační schopnosti NÁPLŇ PRÁCE: zpracování obchodních reportů, reporty pro státní a veřejné instituce, pro vedení společnosti, představenstvo, kalkulace, příprava podkladů pro účetní audit, konsolidaci, podílí se na přípravě plánu hospodaření, příprava prezentací apod. Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení VÝHODY: závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele Motivační dopis včetně CV zasílejte do 11. srpna 2017 e-mailem na adresu pesonalni.vodnanyReemplazar por una arrobavoddrubez.cz KONTAKT: Kovářová Ladislava, Soukupová Marie, tel: 383 838 010, 383 838 112 - Po - Pá 7:00 - 14:30, e-mail: pesonalni.vodnanyReemplazar por una arrobavoddrubez.cz, osobně na adrese Radomilická 886, Vodňany - Po - Pá 7:00 - 14:30 , Dovolená navíc

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 247 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ladislava Kovářová, vedoucí personálního a mzdového oddělení

Empresa: Vodňanská drůbež, a.s..

Contacto: Ladislava Kovářová, vedoucí personálního a mzdového oddělení

Email: ladislava.kovarovaReemplazar por una arrobavoddrubez.cz

Teléfono: +420 383 838 112.

Ver las 451 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.