Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Referent (šifra Dm 101823) V Sekretariatu Generalnega Sekretarja, Službi Za Splošne Zadeve, Oddelku Za Upravljanje Dokumentarnega Gradiva - M/ž

REFERENT (ŠIFRA DM 101823) V SEKRETARIATU GENERALNEGA SEKRETARJA, SLUŽBI ZA SPLOŠNE ZADEVE, ODDELKU ZA UPRAVLJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA - M/Ž

Oferta de trabajo en Eslovenia de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, UREJANJE DOKUMENTARNEGA IN ARHIVSKEGA GRADIVA (ZAVAROVANJE GRADIVA PRED POŠKODBAMI, UNIČENJEM IN IZGUBO TER ONEMOGOČANJEM UPORABE GRADIVA), OPRAVLJANJE ENOSTAVNIH UPRAVNIH NALOG, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI S PODROČJA DELA ODDELKA PO ODREDBI NADREJENEGA, UPRAVLJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA.

, Celotno besedilo javnega natečaja, skupaj z obrazcem VLOGA ZA ZAPOSLITEV, je dosegljivo na spletnem mestu državne uprave GOV.SI na naslovu http://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta. Kandidate vabimo, da vložijo prijavo v pisni obliki (OBVEZNO NA PRILOŽENEM OBRAZCU »VLOGA ZA ZAPOSLITEV«), ki jo pošljejo v zaprti ovojnici z označbo: »Za javni natečaj na prosto uradniško delovno mesto REFERENT - št. zadeve 110-97/2019 na naslov: Ministrstvo za obrambo, SGS, SKZ, Oddelek za kadrovske zadeve, Vojkova cesta 55, 1000 Ljubljana, in sicer v roku 8 dni po objavi na spletnem mestu državne uprave GOV.SI in Zavodu RS za zaposlovanje, torej do vključno 27. 9. 2019 (zadnji dan oddaje priporočeno po pošti) Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov glavna.pisarnamors.si, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO REPUBLIKE SLOVENIJE, Vojkova cesta 55 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BALAŽIČ HELENA
Contact Phone: 01 471 1682
Contact Email: glavna.pisarnamors.si

Identificador de la vacante:NP73498.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.