Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Recepcionistas de hoteles > Receptor Prodajnik - M/ž

Trabajar de Recepcionistas de hoteles en Eslovenia

Receptor Prodajnik - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za poslovanje s strankami : Uradniki/uradnice v turističnih in potovalnih agencijah, receptorji/receptorke, telefonisti/telefonistke ipd : Hotelski receptorji/hotelske receptorke

Descripción de la oferta de trabajo:

HOTELSKI RECEPTORJI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRODAJA HOTELIRSKIH STORITEV TRŽENJA, PRIDOBIVANJE NOVIH STRANK, SKLEPANJE POGODB Z AGENCIJAMI, ORGANIZIRANJE SESTANKOV V HOTELU, ISKANJE NOVIH POSLOVNIH PARTNERJEV IN PRIPRAVA PAKETNIH PONUDB, ORGANIZACIJA PROMOCIJ S PODROČJA HOTELIRSTVA, ORGANIZACIJA MANJŠIH DOGODKOV, KONFERENC, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI POROK, … OBLIKOVANJE ARANŽMAJEV ZA HOTELSKO PONUDBO, UREJANJE SPLETNE STRANI, DNEVNO AŽURIRANJE FACEBOOK STRANI IN DRUGIH MEDIJEV, PRIPRAVA, ORGANIZACIJA, IZVAJANJE IN VODENJE DEL IN NALOG NA PODROČJU HOTELIRSTVA TER IZVAJANJE VSEH DRUGIH S TEM POVEZANIH NALOG (OSNOVNO DELO RECEPTORJA) , Izkušnje v turizmu, dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 1000 (EUR mensual).

Empleador: ANGEL HOTEL, turizem in gostinstvo, d.o.o., Gornji trg 7 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HABIČ MATEJA
Contact Phone: 031 216 884
Contact Email: lesarsiol.net

Identificador de la vacante:NN39547.

Ver las 501 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles ofertadas.