Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > recepcionista > Pisarniški Pomočnik / Receptor - M/ž

PISARNIŠKI POMOČNIK / RECEPTOR - M/Ž. Osrednjeslovenska

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de recepcionista

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) › recepcionista.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za poslovanje s strankami › Uradniki/uradnice v turističnih in potovalnih agencijah, receptorji/receptorke, telefonisti/telefonistke ipd › Receptorji/receptorke (za splošne zadeve).

Descripción de la oferta de trabajo:

RECEPTOR (RAZEN V HOTELU), poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 15 mesecev, polni delovni čas, 40, VLOGA PISARNIŠKEGA POMOČNIKA/RECEPTORJA ZAJEMA VRSTO ADMINISTRATIVNIH IN SPREJEMNIH NALOG V NAŠI IZOBRAŽEVALNI USTANOVI.

PREDNOST DAJEMO KANDIDATOM Z INVALIDNOSTJO 3.

STOPNJE IN TISTIM, KI AKTIVNO OBVLADAJO ANGLEŠKI IN SLOVENSKI JEZIK.

IZBRANI KANDIDAT SE BO IZKAZAL Z UREJENOSTJO, PRIJAZNOSTJO IN ODLIČNIMI KOMUNIKACIJSKIMI SPRETNOSTMI TER OBVLADANJEM TELEFONSKIH TEHNIK IN DELA Z RAČUNALNIKOM, VKLJUČNO Z ORGANIZACIJO TISKALNIKOV.

ODGOVORNOSTI VKLJUČUJEJO TAJNIŠKE NALOGE, UPRAVLJANJE STIKOV S STRANKAMI, VODENJE EVIDENC IN POMOČ PRI UPRAVNIH NALOGAH.

TO DELO ZAHTEVA ZAVEZANOST K STROKOVNOSTI, NATANČNOSTI IN UČINKOVITOSTI., - Prednostna obravnava za kandidate s 3. stopnjo invalidnosti 3, - Aktivno znanje angleškega in slovenskega jezika je nujno potrebno, - dobre medosebne spretnosti, vključno s prijaznostjo in komunikacijskimi sposobnostmi, - Usposobljenost za telefonske tehnike in delo z računalnikom, s poudarkom na organizaciji.

Odgovornost za delo: - Tajniške naloge in sprejemne naloge, - Vljudno in strokovno vodenje stikov s strankami, - vodenje natančnih evidenc in sprejemanje telefonskih poizvedb, - vodenje prisotnosti učencev ter komuniciranje z učitelji in starši, - Prevajanje dokumentov in pomoč pri upravnih nalogah.

Prijave z življenjepisom zbiramo na e naslovu   hrlissa.si .Prosimo navedite za katero delovno mesto se prijavljate., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1185 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Ljubljana International School, vrtec in šola, Rakovniška ulica 5 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOKELJ LUCIJA
Contact Phone: 01 200 78 70
Contact Email: hrlissa.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE96783.

Ver las 180 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) › recepcionista ofertadas.