Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Recepcionistas (general) > Recepcjonistka/ Recepcjonista (j. Angielski, J. Rosyjski)

Recepcjonistka/ recepcjonista (j. angielski, j. rosyjski)

Empleos en Polonia de Recepcionistas (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas (general).

Pracownicy biurowi : Pracownicy obsługi klienta : Pracownicy do spraw informowania klientów : Recepcjoniści (ogólni)

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Telefoniczna obsługa klientów oraz obsługa klientów poprzez sieci społecznościowe w języku polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim (w tym umawianie wizyt, doradzanie usług, promowanie usług dodatkowych, udzielanie informacji).

Obsługa programu CRM - Versum, służącego do rezerwacji wizyt.

Promowanie usług za pośrednictwem Instagram, Facebook, Vkontakte.

Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, wystawianie rachunków klientom.

Zarządzanie korespondencją.

Zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi oraz gospodarczymi.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności: System CRM - konieczne- języki obce: rosyjski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne; angielski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne; ukraiński - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - pożądane- inne zawody: Pozostali recepcjoniści (z wyłączeniem hotelowych), staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie średnie; rok doświadczenia zawodowego; bardzo dobra znajomość serwisów społecznościowych: Istagram, Facebook, Vkontakte; dobra znajomość języka angielskiego; bardzo dobra języka rosyjskiego; mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Obowiązki: Telefoniczna obsługa klientów oraz obsługa klientów poprzez sieci społecznościowe w języku polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim (w tym umawianie wizyt, doradzanie usług, promowanie usług dodatkowych, udzielanie informacji).

Zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi oraz gospodarczymi.Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyUrząd Pracy Miasta Stołecznego WarszawyGrochowska 171bWarszawa 04111- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Informacja- Zielona Linia, tel.: 22 3911131 22 3911433

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1872.

Ver las 270 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas (general) ofertadas.