Recepciós. Nyugat-Dunantul. Hungría

Oferta de trabajo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Recepcionistas (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas (general).
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Ügyfél-tájékoztatási foglalkozások : Recepciósok (általános).

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Speedfit Studio Kft. Recepciós munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Személyes vagy telefon, Jelentkezni lehet Mészáros Péter teremvezetőnél személyesen a 9400 Sopron, Határdomb út 2. szám alatt, illetve a 30/412-33-51 telefonszámon.. Speciális követelmények:Elvárás: érettségi, alapszintű német vagy angol nyelvtudás, jogosítvány, További információ:A Speedfit Stúdió Kft recepciós munkatársat keres két műszakos munkarendben. Elvárás: érettségi, alapszintű német vagy angol nyelvtudás és jogosítvány. Jelentkezni lehet Mészáros Péter teremvezetőnél személyesen a 9400 Sopron, Határdomb út 2. szám alatt, illetve a 30/412-33-51 telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1300 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Speedfit Studio Kft..

Dirección: 9400 Sopron, Határdomb utca 2.

Contacto: Mészáros Péter

Email: meszarospeter9Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 412-3351.

Ver las 283 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas (general) ofertadas.