Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Recepcionistas de hoteles > Recepční/přijímání Rezervací, Recepční V Hotelích A Dalších Ubytovacích Zařízeních

Oferta de Recepcionistas de hoteles en Olomoucký kraj (República Checa)

Recepční/přijímání Rezervací, Recepční V Hotelích A Dalších Ubytovacích Zařízeních

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Recepční v hotelích

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Wellness a Congress Hotel Flora, Krapkova 34, Olomouc.

Nástup ihned.

Pracovní náplň - zajištění chodu hotelové recepce, administrativa - správa rezervačního systému - kontakt s klienty, příjemné vystupování - telefonická a elektronická komunikace Požadujeme: - komunikační a organizační schopnosti - znalost AJ podmínkou, NJ výhodou - příjemné vystupování - vstřícnost, spolehlivost, samostatnost - znalost práci na PC Nabízíme: - práci na plný úvazek, pondělí až pátek ranní směny nebo 12-ti hodinové směny denní a noční směny - přátelské pracovní prostředí - zázemí stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí v centru Olomouce - zam. výhody: Ubytování za výhodnou cenu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8.00 - 15.00 hod. a e-mailem.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 372 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 15.

Salario: 17000.0 CZK mínimo y 21000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Iva Zatloukalová

Empresa: RAKAS, spol. s r.o..

Contacto: Iva Zatloukalová

Email: fomhotelflora.cz

Teléfono: +420 585 422 200.

Ver las 286 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles ofertadas.