Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Personal de los servicios de protección > Reševalec Iz Vode I (m/ž) - M/ž

REŠEVALEC IZ VODE I (M/Ž) - M/Ž. Eslovenia

Oferta en Eslovenia de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REŠEVALEC IZ VODE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPIS DEL IN NALOG TER DRUGA POTREBNA ZNANJA IN ZAHTEVE SO OBJAVLJENI V RAZPISU NA SPLETNI STRANI ZAVODA ZA ŠPORT KRANJ - WWW.ZSPORT-KRANJ.SI, Veljavna licenca A2 za reševalca iz vode in poznavanje enega od svetovnih jezikov.

Kandidati vložijo prijavo z življenjepisom, veljavno licenco A2 za reševalca iz vode in potrdilom  o zahtevani izobrazbi v pisni obliki, ki jo pošljejo v zaprti ovojnici z označbo: '''' Prijava na razpis – reševalec iz vode I – Ne odpiraj! '''', na naslov: Zavod za šport Kranj, Partizanska 37, 4000 Kranj. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ZAVOD ZA ŠPORT KRANJ, PARTIZANSKA CESTA 37, 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JANEŽIČ JANA
Contact Phone: 04 201 44 20
Contact Email: infozsport-kranj.si

Identificador de la vacante:NK08510.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.