Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Bomberos > Reševalec Gasilec Na Projektu Upravljanja Letališča Edvarda Rusjana - M/ž

REŠEVALEC GASILEC NA PROJEKTU UPRAVLJANJA LETALIŠČA EDVARDA RUSJANA - M/Ž

Empleo de Bomberos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Gasilci/gasilke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

GASILEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPRAVLJA DELA REŠEVALNO-GASILSKE SLUŽBE, DELA SPREJEMA IN ODPRAVE LETAL, POTNIKOV IN STVARI, VZDRŽEVALNA DELA, TER DRUGA DELA ZA ORGANIZACIJSKO ENOTO, IN NALOGE PO NAROČILU VODJE., Zahtevana izobrazba: srednja šola ali nižje stopnje strok.izob., če v celoti izpolnjuje zahteve glede funkcionalnih znanj in delovnih izkušenj in sposobnosti.

Funkcionalna znanja: potrdilo letališkega strokovnega osebja kot reševalec-gasilec.

Želene dodatne licence: upravljalec zemeljske oskrbe, parker usmerjevalec, voznik polnilec-gorivo.

Delovne izkušnje v reševalno gasilski službi.

Delovna sposobnost: sposobnost vodenja in organiziranja dela v izmeni, dobra telesna vzdržljivost, natančnost, zanesljivost, poznavanje delovnih procesov. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o., Kotnikova ulica 40 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ZUPANČIČ KATERINA
Contact Phone: 01 306 81 27
Contact Email: katerina.zupancicdri.si

Identificador de la vacante:NN59250.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos ofertadas.