Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Ingenieros electrónicos > Razvojnik Elektronike (m/ž) - M/ž

RAZVOJNIK ELEKTRONIKE (M/Ž) - M/Ž. Eslovenia

Búsqueda de Ingenieros electrónicos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije : Inženirji/inženirke elektronike

Descripción de la oferta de trabajo:

RAZVOJNIK ELEKTRONSKIH SKLOPOV, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OSNOVNE NALOGE: RAZVOJ STROJNE OPREME, RAZVOJ PROGRAMSKE OPREME, RAZVOJ APLIKACIJ NA IOS IN ANDROID SISTEMIH,

VODENJE IN/ALI SODELOVANJE PRI PROJEKTIH.

, Pričakujemo: izobrazbo elektrotehniške smeri, aktivno znanje angleškega jezika, samostojnost, organiziranost, natančnost, komunikativnost, inovativnost in delovno vztrajnost.  Prednost imajo kandidati, ki: imajo delovne izkušnje na tovrstnem delovnem mestu,  poleg angleškega jezika aktivno obvladajo tudi druge tuje jezike. Nudimo: delo v ustvarjalnem in dinamičnem kolektivu, možnost izobraževanja in strokovnega razvoja, spodbudno nagrajevanje za nadpovprečne rezultate, zaposlitev za določen čas 1 leta z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas. Lokacija dela: Portorož in po potrebi OIC Divača. Vaše prijave z življenjepisom in sliko pošljite na elektronski naslov hellosunedison.eu do 10.5.2021.   , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SUNEDISON, solarne tehnologije d.o.o., Liminjanska cesta 94 G, 6320 PORTOROŽ - PORTOROSE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽIGO POLONA
Contact Phone: 05 6712 800
Contact Email: hellosunedison.eu

Identificador de la vacante:OB23748.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos ofertadas.