Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ingeniero civil/ingeniera civil > Svetovalec Organizator Za Področje Tekočega In Investicijskega Vzdrževanja V Oddelku Uprava Hiše - M/ž

SVETOVALEC ORGANIZATOR ZA PODROČJE TEKOČEGA IN INVESTICIJSKEGA VZDRŽEVANJA V ODDELKU UPRAVA HIŠE - M/Ž

Búsqueda de ingeniero civil/ingeniera civil en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Inženirji/inženirke gradbeništva.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR GRADBENIŠTVA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, CELOVITO UPRAVLJANJE PREMIČNEGA IN NEPREMIČNEGA PREMOŽENJA BANKE SLOVENIJE. NAČRTOVANJE TEKOČEGA IN INVESTICIJSKEGA VZDRŽEVANJA. ORGANIZACIJA, VODENJE IN NADZOR DEL PRI TEKOČEM VZDRŽEVANJU TER INVESTICIJSKIH PROJEKTIH. SODELOVANJE PRI POSTOPKIH PRIPRAVE PROJEKTNIH DOKUMENTACIJ TER JAVNEGA NAROČANJA. SODELOVANJE Z DRŽAVNIMI ORGANI PRI PRIDOBIVANJU DOVOLJENJ IN SOGLASIJ. NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE AKTIVNOSTI S PODROČJA VAROVANJA OKOLJA IN ENERGETSKE UČINKOVITOSTI. SODELOVANJE V KOMISIJAH, ODBORIH, DELOVNIH TELESIH IN PROJEKTNIH SKUPINAH BANKE SLOVENIJE IN EVROPSKEGA SISTEMA CENTRALNIH BANK.

, Pričakujemo: Najmanj VII. oziroma 2. bolonjsko stopnjo gradbene ali druge ustrezne tehnične smeri. Najmanj 7 let delovnih izkušenj na področju vodenja investicij in investicijskega vzdrževanja. Poznavanje zakonov in predpisov s področja gradbeništva in ustreznih tehničnih področij. Visoka informacijska pismenost in delo z MS Office ter orodjem AutoCAD. Dobro znanje angleškega jezika. Sposobnost dobre komunikacije z notranjimi in zunanjimi deležniki. Kompetence: samoiniciativnost, natančnost, odgovornost, odločnost, organiziranost, zanesljivost, sposobnost dela v skupini. Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z izkušnjami na področju vodenja investicijskih projektov ter varovanja okolja in energetske učinkovitosti stavb. Prijave sprejemamo izključno na spletni strani delodajalca: https://www.bsi.si/razpisi/kadrovski-razpisi

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1233 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 7 años.

Empleador: BANKA SLOVENIJE, SLOVENSKA CESTA 35, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: LAZIĆ DARJA
Contact Phone: +386 1 47 19 515
Contact Email: zaposlitvebsi.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF56390.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil ofertadas.