Ofertas de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Economistas

Raziskovalec Segmeta Tveganj - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
EKONOMIST ZA BANČNIŠTVO IN FINANCE, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OBLIKOVANJE RAZISKOVALNIH METODOLOGIJ ZA OCENO TVEGANJ IN ZAVAROVANJE PRED NJIMI, OBLIKOVANJE MODELOV ZA OCENO POSAMEZNIH SKLOPOV TVEGANJ (BONITETA, VAR), SPREMLJANJE IN ANALIZIRANJE SEGMENTOV TVEGANJ IN PREDLAGANJE UKREPOV, SODELOVANJE PRI TVORBI IN PRILAGAJANJU INFORMACIJSKEGA SISTEMA, SODELOVANJE Z ZUNANJIMI RAZISKOVALNIMI INSTITUCIJAMI, UVAJANJE INOVACIJ V POSLOVANJE, MENTORSTVO IN PRENOS ZNANJ, KOORDINIRANJE, NADZOR IN SPREMLJANJE DELOVNEGA PROCESA, SODELOVANJE V PROJEKTNIH IN DELOVNIH SKUPINAH. ZADOLŽENI BOSTE ZA: RAZVOJ NAPOVEDNIH (PREDIKTIVNIH) MODELOV ZA OCENO KREDITNEGA TVEGANJA (PD MODELI). , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaželeno: poznavanje statističnih orodij (R, Stata, SPSS), poznavanje relacijskih podatkovnih baz in jezika za poizvedbe (SQL). Izraženost naslednjih kompetenc: analitično mišljenje, koncentracija, pisna komunikacija, govorna komunikacija, izvirnost, koordinacija, prizadevnost / vztrajnost, samostojnost, strpnost do rutine, etičnost, samoiniciativnost, sodelovanje z drugimi, usmerjenost na stranko, zanesljivost / odgovornost. Prijavi priložite potrdilo o nekaznovanosti in potrdilo, da niste v kazenskem postopku.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 835 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 11/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: NOVA LJUBLJANSKA BANKA D.D., LJUBLJANA.

Dirección: Trg republike 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.