RAVNATELJ OSNOVNE ŠOLE VII/2- M/Ž - M/Ž. Spodnjeposavska

Empleo en Eslovenia (Spodnjeposavska) de Directores de servicios de educación

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de educación.
Menedžerji : Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo : Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd : Menedžerji/menedžerke na področju izobraževanja.

Descripción de la oferta de trabajo:
RAVNATELJ OSNOVNE ŠOLE, Določen čas oz. OD 01.09.2018 DO 31.8.2023, polni delovni čas, 40 ur, VODENJE ZAVODA , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, SVET ZAVODA OSNOVNE ŠOLE RAKA, RAKA 36, RAKA RAZPISUJE PROSTO DELOVNO MESTO RAVNATELJA - M/Ž. CELOTNO BESEDILO RAZPISA JE OBJAVLJENO V ČASOPISU DOLENJSKI LIST Z DNE 4.1.2018 IN V ČASOPISU ŠOLSKI RAZGLEDI Z DNE 5.1.2018. KANDIDAT MORA IMETI PEDAGOŠKE, VODSTVENE, ORGANIZACIJSKE IN DRUGE SPOSOBNOSTI ZA USPEŠNO VODENJE ZAVODA. KANDIDAT MORA VLOGI PRILOŽITI POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI IN POTRDILO SODIŠČA, DA NI V KAZENSKEM POSTOPKU, PROGRAM VODENJA ZA MANDATNO OBDOBJE TER KRATEK ŽIVLJENJEPIS. PISNE PRIJAVE Z DOKAZILI O IZPOLNJEVANJU POGOJEV KANDIDATI POŠLJEJO V 10 DNEH NA NASLOV: SVET ZAVODA OŠ RAKA, RAKA 36, 8274 RAKA S PRIPISOM PRIJAVA NA RAZPIS ZA RAVNATELJA.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 98 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 05/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA RAKA.

Dirección: RAKA 36, 8274 RAKA.

Contacto: ŠEŠET BARBARA

Email: barbara.sesetReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 07 49 13 552.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de educación ofertadas.