Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Rukovoditelj/ica Financijskih I Općih Poslova

Ofertas de trabajo en Croacia de Profesionales en derecho

Rukovoditelj/ica Financijskih I Općih Poslova

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Broj: 64/24-MD

Drenovci, 26. ožujak 2024. godine

Na temelju ukazane potrebe Drenovci d.o.o. Drenovci objavljuje ovaj :

O G L A S

za sklapanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme (m/ž) u društvu Drenovci d.o.o. Drenovci, za radno mjesto- rukovoditelj financijskih i općih poslova - 1 izvršitelj (probni rad 3 mjeseca)

1. Uvjeti potrebni za sklapanje ugovora o radu (zasnivanje radnog odnosa) su:

- hrvatsko državljanstvo

- završena VŠS, VSS, ekonomski, pravni ili upravno pravni smjer

- položen vozački ispit B kategorije

- poznavanje rada na računalu

- 5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

2. Uz prijavu na oglas, kandidati su dužni priložiti slijedeću dokumentaciju:

- životopis

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice)

- dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe o završenom obrazovanju),

- dokaz o položenom vozačkom ispitu B kategorije (preslika važeće vozačke dozvole)

- dokaz o radnom iskustvu (preslika ispisa staža iz e-knjižice HZMO)

3. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu potrebnu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dokazuje isti potrebnim dokumentima. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na stranici Ministarstva hrvatskih branitelja RH na poveznici https://branitelji.gov.hr

4. Poslodavac će prije samog odabira kandidata, sa kandidatima koji ispunjavaju uvjete natječaja provesti intervju.

5. Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave oglasa na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a prijave se podnose na adresu :

Drenovci d.o.o. Franje Hanamana 1, 32257 Drenovci s naznakom '“za Oglas – ne otvaraj.

6. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

7. O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni odmah nakon izbora prijavljenih

kandidata od strane Poslodavca.

Direktor:

Mihael Banović, bacc.ing.agr.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: 'DRENOVCI'D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Franje Hanamana 1, 32257 Drenovci

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479188.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.