Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida > Pikaruokatyöntekijä, 2 Paikkaa, Veskari Oy, Savonlinna, Savonlinna

Trabajos de empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida en Finlandia (Etelä-Savo)

Pikaruokatyöntekijä, 2 Paikkaa, Veskari Oy, Savonlinna, Savonlinna

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Pikaruokatyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Innokkaita Pikaruokatyöntekijöitä Joukkoomme!

Oletko valmis tarttumaan haasteeseen ja saamaan mahdollisuuden kasvaa pikaruoan ammattilaiseksi? Etsimme reippaita ja motivoituneita työntekijöitä liittymään tiimiimme.

Miksi sinun tulisi hakea tätä paikkaa?

Joustavat työajat: Työ sopii erinomaisesti opiskelijoille ja tarjoamme mahdollisuuden sopia työajoista ja työmäärästä yksilöllisesti.

Koulutus tarjolla: Emme odota sinulta aiempaa kokemusta alalta. Tarjoamme kattavan koulutuksen, jotta voit menestyä tehtävässäsi.

Tiimityö: Työskentelemme yhdessä ja tuemme toisiamme. Et jää yksin, vaan saat olla osa energistä ja yhteistyökykyistä työyhteisöä.

Haluamme sinun menestyvän kanssamme. Tarjoamme mahdollisuuksia kehittää ammattitaitoasi ja edetä urallasi.

Mitä odotamme sinulta?

Hygieniapassi: Työssä toimiminen edellyttää hygieniapassin omaamista.

Positiivinen asenne: Olet valmis oppimaan ja työskentelemään tiimissä.

Luotettavuus: Odotamme, että olet sitoutunut työhön ja täytät annetut tehtävät vastuullisesti.

Jos tunnet, että tämä kuvaus kuvaa sinua, lähetä hakemuksesi sähköpostitse. Tarjoamme kilpailukykyisen palkan Tes Maran ja Pam:n mukaisesti.

5-8h /päivä

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Veskari Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1808bd2e-8d8f-4d84-99f2-71b2ec93b5d3.

Ver las 171 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Cocineros de comidas rápidas › empleado de restaurantes de comida rápida/empleada de restaurantes de comida rápida ofertadas.