Oferta de empleo en Kozep-Dunantul (Hungría) de Peones de carga

Raktárkezelő

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Get Work Trend Korlátolt Felelősségű Társaság Raktárkezelő munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: 12/24 órás, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.31 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Telefonon vagy emailben. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;Speciális követelmények:12 órás munkarend vállalása, targoncavezetői engedély

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 594 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Get Work Trend Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2800 Tatabánya, Kőrösi tér 9. fszt 2..

Contacto: Fiala Márta

Email: tatabanyaReemplazar por una arrobagetwork.hu

Teléfono: (1) 766-5626.

Ver las 844 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.