Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Peones de carga > Raktárkezelő (raktáros)

Raktárkezelő (raktáros). Del-Alfold. Hungría

Empleo en Hungría (Del-Alfold) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.

Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) MAGYAR-LENGYEL Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Raktárkezelő munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: jelentkezés: https://florin.hrfelho.hu/.

Juttatások:cafetéria, Speciális követelmények:előny: targoncavezetői jogosítvány és/vagy tűzvédelmi szakvizsga előny, További információ:A kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó Malen Kft. fiatalos csapata már alig várja azt a dolgozni vágyó, jó munkabírással rendelkező, lelkes, precíz munkavállalót, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása.

Fontos, hogy minimum középfokú végzettséged legyen, pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Örülünk neki, ha rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal és/vagy tűzvédelmi szakvizsgával.

Munkád során felhasználói szintű számítógépes ismereteidet is alkalmaznánk.

Feladataid közé fog tartozni, hogy a beérkező és kimenő termékeket elraktározd vagy éppen útjukra bocsásd.

Ezen kívül adminisztráció is színesíti a feladatkört.

A munkakör erőt és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget és választható cafeteria elemeket biztosítunk.

Ha úgy gondolod, hogy Téged keresünk, töltsd fel önéletrajzodat már MOST a következő linken: https://florin.hrfelho.hu !

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 484 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MAGYAR-LENGYEL Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6000 Kecskemét, Városföld _ 92.

Contacto: Nagy Boblárka

Email: szemelyugyiflorin.hu

Teléfono: (70) 334-2601.

Ver las 760 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.