Raktári munkás (Raktári operátor). Nyugat-Dunantul

Trabajos en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) FIEGE SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÉS LOGISZTIKAI KFT. Raktári munkás munkatársat keres hegyeshalomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet: hungary-hegyeshalom.karrierReemplazar por una arrobafiege.com Bővebb információ: TEL.: +36 30 984-6357 . Juttatások:Cafetéria, munkába járás támogatása, céges buszjárat, részmunkaidős lehetőség (4-6 óra), Speciális munkakörülmények:Könnyű fizikai munka, csomagolás, ellenőrzés., Speciális követelmények:Precíz munkavégzés, számítógépes ismeretek. Előny: könnyű- és textilipari ismeretek. , További információ:A FIEGE KFT. Raktárlogisztikai területre Hegyeshalomba, két műszakos munkarendbe, azonnali munkakezdéssel raktári operátorokat keres. Elvárások: Alap vagy szakmunkás végzettség. Megbízható, precíz munkavégzés. Számítógépes alapismeretek. Könnyű- és textilipari ismeretek előnyt jelent. Amit kínálunk: 2017-től ismét emelt bérek. Cafeteria, már az első hónaptól Munkába járás támogatása, és/vagy céges buszjárat, Mosonudvar - Mosonmagyaróvár - Levél - Hegyeshalom útvonalon. Hosszú távú munkalehetőség. Céges rendezvények. Családbarát, akár részmunkaidős lehetőség (napi 4-6 órás munkavégzéssel, egy műszakban is) Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet: hungary-hegyeshalom.karrierReemplazar por una arrobafiege.com Bővebb információ: TEL.: +36 30 984-6357

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 25.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: FIEGE SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÉS LOGISZTIKAI KFT..

Dirección: 1225 Budapest 22. ker., Campona utca 1..

Contacto: Bibok István

Email: hungary-hegyeshalom.karrierReemplazar por una arrobafiege.com

Teléfono: (30) 984-6357.

Ver las 840 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.