Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Peones de carga > Raktári árukezelő

Oferta de empleo en Hungría (Del-Dunantul) de Peones de carga

Raktári árukezelő

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.

Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Adval Tech (Hungary) Kft.

Raktári árukezelő munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.28 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Bern utca 34., Önéletrajz küldésével jelentkezhetnek e-mailben, amelyet az emoeke.csibiReemplazar por una arrobaadvaltech.com email címre küldhetnek el..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;Juttatások:béren kívüli juttatások,bejárás esetén 100%-os bérlettámogatás , További információ:Raktáros pozícióba keresünk 1 fő munkavállalót.

Munkarend: 3 műszak.

Juttatások:cafeteria (8300 ft,/hó), jelenléti prémium (15000 ft/hó),100%-os bérlettámogatás, vagy a munkába járás ingyenes céges buszokkal biztosított.

Munkáltatói elvárások:középfokú iskolai végzettség, érvényes targoncavezető jogosítvány, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, raktárosi tapasztalat szükségesek.

A munkakörre önéletrajz küldésével pályázhatnak, amelyet Erdősné Csibi Emőke részére az emoeke.csibiReemplazar por una arrobaadvaltech.com e-mail címre illetve a 7100 Szekszárd, Bern utca 34. szám alatti postacímre küldhetnek el.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Adval Tech (Hungary) Kft..

Dirección: 7100 Szekszárd, Bern utca 34..

Contacto: Erdősné Csibi Emőke

Email: emoeke.csibiReemplazar por una arrobaadvaltech.com

Teléfono: (__) ____.

Ver las 858 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.